Підприємство змінило місцезнаходження: куди подавати звіт з ЄСВ і платити податки?

У разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання до закінчення поточного бюджетного року подає звітність та сплачує податки і збори за попереднім місцезнаходженням

 ДФСУ у листі від 16.01.2018 р. №166/6/99-99-13-01-01-15/ІПК зазначила, що у разі зміни місцезнаходження суб’єкта господарювання — платника податків сплата податків, і зборів, після такої реєстрації здійснюється таким платником податків за місцем попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.До закінчення року платник податків обліковується в контролюючому органі:

  • за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) — з ознакою того, що він є платником податків до закінчення року,
  • за новим місцезнаходженням (основне місце обліку) — з ознакою того, що він є платником податків з наступного року.

Враховуючи викладене вище, у разі зміни місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району, суб’єкт господарювання до закінчення поточного бюджетного року подає звітність та сплачує податки і збори за попереднім місцезнаходженням.

Водночас це не стосується подання звіту з ЄСВ. Відповідно до п. 7 розділу III Порядку №435, якщо страхувальник у звітному періоді змінює місцезнаходження або місце реєстрації, або місце проживання (поза межами територіального обслуговування органу доходів і зборів, в якому він перебував на обліку), звіт за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) подається до органу доходів і зборів за новим місцем взяття на облік.

Підприємство змінило місцезнаходження: куди подавати звіт з ЄСВ і платити податки? обновлено: Январь 25, 2018 автором: Administrator

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *